YDS / e-YDS Akademik Yazılar

YDS / e-YDS Akademik Yazılar

YDS ÖRNEK SORULAR

YDS ÖRNEK SORULAR

YDS / e-YDS'de çıkan 80 soruya ait örnek sorular cevap anahtarıyla birlikte verilmiştir. Sorular birebir YDS / e-YDS'ye yöneliktir. Sitemize üye olarak binlerce YDS e-YDS sorusuna, soruların çözüm videolarına ve soru çözüm stratejilerine ulaşabilirsiniz.

devamını oku
YDS ARTIK 81 İLDE YAPILACAK.

YDS ARTIK 81 İLDE YAPILACAK.

YDS, daha önce  41 ilde 47 sınav merkezinde yapılırken artık 81 ilde 87 sınav merkezinde yapılacak. Bu kararın adayların sınava erişimi açısından çok olumlu bir karar olduğunu düşünüyoruz. Sınav merkezlerinin tam listesine makalemizden ulaşabilirsiniz.

devamını oku
THE VERB BE  AM, IS, ARE  /  WAS, WERE  / BEEN

THE VERB BE  AM, IS, ARE / WAS, WERE / BEEN

YDS, YÖKDİL, TIPDİL, YKS İngilizce Gramer konu anlatım serisi - VERB BE AM, IS, ARE / WAS, WERE / BEEN. Konu anlatımı gereksiz detaylardan arındırılmış ve tamamen sınav odaklı olarak hazırlanmıştır. Konu anlatım videosu ve çözümlü videolara ulaşmak için sitemize üye olabilirsiniz.

devamını okuÜcret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yds Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!